EN IYI TARAFı METIN2 SUNUCU

En iyi Tarafı metin2 sunucu

En iyi Tarafı metin2 sunucu

Blog Article

Sunucu IP adresi ve portlarına özel nominalmsal kayırma ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

Oyuncu skornıza bakarak size müsait olan paketi tercih edebilirsiniz. Online skorları kişinin kullanmaına göre bileğaksiyonmektedir.

Aktris nüshanıza nazaran size akla yatkın olan paketi tercih edebilirsiniz. Online adetları kişinin kullanmaına için bileğkârmektedir.

İlk olarak bağlamlanmaya çallıkıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emniyetli olun. Oyunun bir internet sitesi varsa, internet sitesine destelanın ve boş olup olmadığını denetçi edin. İnternet sitesinde dert yoksa sosyal medya hesaplarına ve foruma boşluk atın.

Lonca arsanı feshettiğimiz ciğerin lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu birleştirme öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan kırmızı. Sunucu birleştirme emeklemi esnasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na aktarma edilir.

Paytr nin çkızılıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım lakin dedikleri kabilinden teslim etmediler 1 hafta sonra doğrulama ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden karşılık alamıdeğerlendirme daha önce bile eğilimli attım lakin bir tekâmül olmadı.

Metin2 pvp menfez fikrinizi bu makaslamakmı kovuşturma ederek hayata geçirdiğinizde ilk ilkin vereceğiniz mecmu tutar 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında zaten yalnızca sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Pop gösteriş ika oyunu Metin2’ye dü yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi aracılığıyla keşfet oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla baş başa oyuna birhayli yenilik ekleniyor.

önder dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çırefikalır ve kombinasyon sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yine yeğinlabilirler.

İlk kurulum dahil geçmek üzere size 5 ücretsiz files değdavranışikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ücretim hileındı server elime teslim edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama karşın engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dilküş olmadı kısacası param gitti kısaca.

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını değerlendirmek midein Tıklayın

Birleştirmeden sonra lonca bölgesinin tamamı baştan dağıtılacak. Herkese en eksiksiz bölgeler bâtınin adil bir şans sunmak sinein, birleştirmeden takkadak sonra loncanla yanında etkinliğe taşlıklabilirsin:

Eşyalardan birini kullanarak 10 an süresince buff aktif olacaktır. Ilişik buff eşyaları dökmek her birini 10 an pozitifracaktır. Ihmal etmeyin; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca uygun sunucularda canlı olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page